Lapkričio 8 diena buvo gera..

Šviesi, skambi, darbinga, nuoširdi, linksma diena buvo… Tarytum atsivėrė durys į praeitį – gilią žiniomis, kupiną prisiminimų, spalvų ir garsų, sklidiną jaunystės jaudulio ir polėkio… Mūsų gimnazija šventė 100 – metį!

Mokyklos koridoriuose dar ir  šiandien aidi Jūsų, mieli svečiai, žingsniai, skardus juokas. Ačiū Jums, kad sugrįžote, neapleidžiate mūsų, stiprinate ryšį… Dėkojame už palaikymą ir pagalbą pradedant naują mokyklos šimtmetį!

Ačiū visiems Svečiams, Mokytojams, Mokiniams, Darbuotojams bei Rėmėjams už bendrystę, gerą žodį, šiltą apkabinimą… Mes esam ir būsim, ir eisim… Dar susitiksime!

Nuotraukos čia

Apie mus rašo santaka.info