Rajoninis dailyraščio konkursas „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame dailyraščio konkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“. Konkursas sulaukė 56 darbų iš 15 rajono mokyklų. Komisija išrinko po 3 geriausius 1-4 klasių darbus. Nugalėtojai vasario 27 d. buvo pakviesti į trečią konkurso etapą, kuris vyko Virbalio pagrindinės mokyklos darželio patalpose. Trys mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai tapo nugalėtojais: 1a klasės mokinė Goda Zubrickaitė-1 vieta (mokytoja V. Balevičienė), 4a klasės mokinė Garita Račkelytė-1 vieta (mokytoja V. Kasiliauskienė), 3b klasės mokinys Armandas Majauskas-2 vieta (mokytoja A. Pavilonienė). Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis.

Vasario 28 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazijos 1-4 ir 5-8 klasių komandos dalyvavo Informiko žinių forume Kaune, kurį organizavo Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto ir Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija. Forumo tikslas – skatinti mokinius dalyvauti IT renginiuose, lavinti savo kompiuterinius įgūdžius, plėtoti kūrybiškumą, o kartu burti IT taikančius mokytojus patirties dalinimuisi bei kvalifikacijos kėlimui.

1-4 klasių komandoje buvo Lauras Lengvelis (2 a kl.)  ir Gitanas Šėporaitis (2 b kl.). Berniukams pagelbėjo mokytojos Toliau skaityti „“

Informacija dėl koronaviruso