Muzikos olimpiada „Muzika kitaip – 2020“

Š. m. lapkričio 11 dieną Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija trečią kartą organizavo   respublikinę pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadą „Muzika kitaip – 2020“. Šį kartą iš tikrųjų viskas vyko kitaip – olimpiada buvo nuotolinė. Nurodytu laiku mokiniai gavo užduotis į savo mokyklas ir per nurodytą laiką turėjo jas atlikti. Mūsų mokyklą šiame konkurse atstovavo Evelina Sarpaliūtė ir Eimantas Kasiliauskas (2b kl.), Smiltė Povilaitytė (3b kl.), Arnas Narbutas (3a kl.), Kotryna Bilinskaitė (4a kl.) ir Matas Stackevičius (4b kl.).

Mokiniai turėjo atliko neįprastas užduotis: išspręsti muzikinį kryžiažodį, apskaičiuoti natų lygtis, įveikti muzikinį „sudoku“ bei parašyti natų dailyraštį.  Pirmojo bandymo rezultatai pradžiugino Toliau skaityti „Muzikos olimpiada „Muzika kitaip – 2020““