Laimės metras

Laimės metro gamyba prasidėjo nuo programinio kodo. Vėliau gimė idėja – kaip programinį kodą paversti realiu daiktu. Programinis kodas sukurtas taip, kad sensoriaus gaunamas signalas įžiebtų  LED juostą atitinkama spalva ir skaičiuotų žmonių pasirinktas emocijas. Žalia spalva – teigiama emocija, raudona – neigiama emocija.

Šiam darbui panaudotos priemonės: programuojama Neopixel LED juosta (1 metras), du IR sensoriai, mikro valdiklis BBC micro:bit, jungiamieji laidai, maketavimo plokštė, 5V 2A maitinimo šaltinis, iš medžio sukonstruotas stovas, stalas, lipni juosta, kartoninė dėžė, popierius.

Gimnazijoje buvo atliktas tyrimas: kaip pirmadieniais jaučiasi 5 – 8 ir I – IV gimn. klasių mokiniai. 5 – 8 klasių mokiniai balsavo Toliau skaityti „Laimės metras“

SPINDINČIOS VAIKŲ KALĖDOS

Kviečiu visus prisijungti ir sudalyvauti parodoje–konkurse „SPINDINČIOS VAIKŲ KALĖDOS“. Kurkite kalėdinį grožį savo darželio teritorijoje. Džiaukitės juo su mažaisiais bičiuliais. Fotografuokite ir siųskite mums savo išradingų ir nepakartojamų darbų foto. Trys išradingiausi ir gražiausi darbai gaus simbolinius organizatorių prizus. Lai spindi vaikų akys ir šypsenos …

Nuostatai atsisiuntimui

Visoms Lietuvos ugdymo įstaigoms, tarp jų ir Vilkaviškio r. Pilviškių  „Santakos“ gimnazijai, tenka susidurti su nemažais iššūkiais ne tik mokymo(-si), bet ir sveikatos priežiūros srityje. Šių metų pradžioje prasidėjusi kova su COVID-19 pandemija privertė  bendruomenės narius pradėti dirbti nuotoliniu būdu, įdėti daug pastangų, kad vaikai galėtų sklandžiai mokytis namuose, patirtų kuo mažiau streso ir įtampos. Kaip niekad svarbu tapo laikytis asmens higienos, saugaus atstumo, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, kartu stiprinti imunitetą, stengtis išlikti sveikiems.

Siekdami skatinti su sveikata susijusių mokinių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi  Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos Toliau skaityti „Sveikatos priežiūra Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradiniame, pagrindiniame ir viduriniame ugdyme“