Ugdymas ir sportinės veiklos nuo gruodžio 16 d.

Gruodžio 15 d. buvo siūlyta, kad ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas nuo gruodžio 16 dienos vyktų nuotoliniu būdu. Atsižvelgusi į švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės, bei visuomenės siūlymus dėl karantino priemonių, šiandien Vyriausybė patikslino informaciją apie ugdymą.

Ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos toliau dirbs ir priims vaikus įprastu būdu. Darbas įstaigose turi būti organizuojamas laikantis jau įprastų būtinų saugumo sąlygų. Atsižvelgiant į sparčiai plintantį COVID-19 virusą ir didėjančius susirgimus, rekomenduojama įstaigas lankyti tik tiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Nuo gruodžio 16 d. Vilkaviškio rajono savivaldybėje visose ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo ugdymo mokyklose veiks budinčios ikimokyklinio ugdymo grupės. Toliau skaityti „Ugdymas ir sportinės veiklos nuo gruodžio 16 d.“