Geriausi pradinių klasių gamtininkai

Gruodžio 8 d. vyko respublikinis 1–4 klasių mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“, kuriame dalyvavo ir mūsų pradinukai.  Konkurso tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką, vystant jų gebėjimus, taikant mokiniui patrauklius ir įdomius veiklos metodus. Mokinių gebėjimų konkurse dalyvavo 113 mokinių iš visos Lietuvos. Sėkmingiausiai atlikę užduotis konkurso dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais ir dovanomis.

Mūsų pradinukus lydėjo sėkmė. Pirmąsias vietas iškovojo trečiokai – Edvardas Zubrickas ir Lauras Lengvelis, trečiosios vietos atiteko antrokams – Oskarui Jonaičiui ir Vincentui Valiukui. Mokinius konkursui ruošė mokytojos Daiva Neiberkė, Rūta Bakūnienė ir Vilija Balevičienė.