Festivalis „Dainuoju Lietuvai“

Balandžio 14 dieną Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje įvyko IV rajoninis pilietinės dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai“, kuris šį kartą buvo skirtas mokyklos 110-osioms metinėms paminėti.

Festivalyje pasirodė atlikėjai iš viso rajono: Vilkaviškio, Gražiškių, Alvito, Virbalio, Kybartų bei mūsų mokyklos. Renginį savo jautria daina pradėjo solistė iš Ukrainos, kuri šiuo metu mokosi Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje.

Mūsų mokyklą atstovavo net 3 dalyviai. Tai mažieji būrelio „Dainorėliai“ mokinukai, 5 klasės solistė Austėja Lyderytė (ukulėlėmis pritarė Eva ir Ema) bei gimnazijos grupė „Garsas“, kuriai šis pasirodymas buvo ir sėkmingas debiutas. Mokinius ruošė muzikos mokytojos Aušra Urmanavičienė ir Irma Menčinskienė.

Renginio pabaigoje visi dalyviai bei juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanomis. Na, o renginį vainikavo visų atlikėjų finalinė daina. Juk lietuviška daina mus lydi visą gyvenimą, o gražiausiai ji skamba vaikų lūpose.