Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių ir ta diena, kai gražiausių gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – Mamai – kaip padėka už visus motinų rūpesčius, meilę ir pasiaukojimą.
Gegužės 6 d. Gimnazijoje vyko koncertas ,,Mamą turiu tik vieną“, skirtas Motinos dienai paminėti. Džiaugėmės gausiu mamų būriu, atvykusiu į joms skirtą renginį, o besišypsančių vaikų akys liudijo, kad gera būti gėrio Toliau skaityti „“

Kūrybos skliautas

Balandžio 28 d. gimnazijoje ypatinga diena. Mokytoja Alma Urbonienė, pastebėjusi mokinių talentą ir potencialą, gimnazijos fojė organizavo parodą, kurioje eksponuojami neformalaus ugdymo būrelius „Kūrybos manija“ bei „Molio subtilybės“ lankančių mokinių darbai – paveikslai ir keramikos dirbiniai. Jauniausias tapytojas kūrėjas Vilius Veršyla (5 a kl.), vyresni: Milana Navickaitė (6 b kl.), Rugilė Arnastauskaitė (8 b kl.), Mėja Dailidaitė (8 b kl.), Tautvilė Žukauskaitė (8 b kl.) ir Toliau skaityti „Kūrybos skliautas“