Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių ir ta diena, kai gražiausių gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – Mamai – kaip padėka už visus motinų rūpesčius, meilę ir pasiaukojimą.
Gegužės 6 d. Gimnazijoje vyko koncertas ,,Mamą turiu tik vieną“, skirtas Motinos dienai paminėti. Džiaugėmės gausiu mamų būriu, atvykusiu į joms skirtą renginį, o besišypsančių vaikų akys liudijo, kad gera būti gėrio lašeliais, sukūrusiais mažą šventę. Renginio vedėjai – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aida Broniškienė ir 4a klasės mokinys Lauras Lengvelis – skyrė pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius mamytėms, Gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė dėkojo mokinių mamoms už atsakingą vaikų ugdymą ir paminėjo, kad tik mama yra pats svarbiausias žmogus vaikui ir tik ji viena, geriausiai pažinodama savo vaiką gali jį paguosti, jam patarti ir nukreipti tinkamu gyvenimo keliu. Nuoširdžias dainas dovanojo mažųjų dainininkų ansamblis, nuostabaus balso savininkai, solistai Gabrielė ir Jonas su Gimnazijos gyvo garso grupe. Puikią nuotaiką šokio ritmu sukūrė net keturi Gimnazijos šokių kolektyvai: „Jauniai“, „Jaunučiai“, „Jaunuoliai“, „Mergaitės“. Koncerto metu netrūko gerų emocijų, nuoširdžių tėvų šypsenų ir skardaus vaikiško juoko. Dėkojame renginio koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui A. Smaidžiūnienei, šokių mokytojai E. Šeštakauskienei, muzikos mokytojoms A. Urmanavičienei bei I. Menčinskienei, dailės – technologijų mokytojai A. Urbonienei ir visiems dalyviams.