Kūrybos skliautas

Balandžio 28 d. gimnazijoje ypatinga diena. Mokytoja Alma Urbonienė, pastebėjusi mokinių talentą ir potencialą, gimnazijos fojė organizavo parodą, kurioje eksponuojami neformalaus ugdymo būrelius „Kūrybos manija“ bei „Molio subtilybės“ lankančių mokinių darbai – paveikslai ir keramikos dirbiniai. Jauniausias tapytojas kūrėjas Vilius Veršyla (5 a kl.), vyresni: Milana Navickaitė (6 b kl.), Rugilė Arnastauskaitė (8 b kl.), Mėja Dailidaitė (8 b kl.), Tautvilė Žukauskaitė (8 b kl.) ir gimnazistai Augustė Alkėnaitė (I b gimn. kl.), Monika Remeikaitė (I b gimn. kl.), Gabrielė Andriuškevičiūtė (II a gimn. kl.), Gerda Jakavonytė (II a gimn. kl.) ir Matas Petryshak (II a gimn. kl.). Tiesa, ne visi kūrėjai pristatė savo kūrinius, nes kai kuriems pritrūko ryžto ir drąsos.

Mokiniai labai noriai lanko neformalaus ugdymo būrelius, kuriuose kuria įvairius darbelius bei stebina savo artimuosius. Taip pat kuria suvenyrus gimnazijos svečiams, dažnai įvairiomis progomis nustebina mokytojus senjorus. Labiausiai keramikos būrelio mokiniams patinka glazūravimo procesas, nes išdegus dirbinius, atskleidžiamas glazūros išskirtinumas.

Džiaugiuosi, kad atsiranda mokinių, kurie nori pasigėrėti savo kūrybiniais sugebėjimais bei parodyti savo kūrybą kitiems.

Kviečiu nepraeiti ir pasigrožėti mokinių kūryba.

Gabrielė Andriuškevičiūtė
Dailės mokytoja Alma