Pirmyn į penktą klasę!

Birželio 7 d. ketvirtokams pamokos vyko gimnazijos kiemelyje. Integruotose lietuvių kalbos, matematikos bei pasaulio pažinimo pamokose dalyvavo daugybė svečių: gimnazijos direktorė bei jos pavaduotojas ugdymui, muzikos ir šokių mokytojos, būsimos klasių auklėtojos, mokinių tėveliai, seneliai bei broliai ir seserys. Integruotos dienos tema – Toliau skaityti „Pirmyn į penktą klasę!“

Geriausiai besimokančių pradinių klasių mokinių bei jų tėvų pagerbimo šventė

Birželio 2 dieną gimnazijos aktų salė prisipildė vaikų ir suaugusių klegesio bei šypsenų. Čia vyko geriausiai besimokančių pradinių klasių mokinių bei jų tėvų pagerbimo šventė. Šventės vedantieji Austė ir Adas visiems susirinkusiems sekė pasaką apie žydruosius obuolius, kurie gali suskambėti stebuklinga melodija. Kiekvienos klasės mokytojos pristatė geriausiai besimokančius pradinukus bei jų tėvelius, kuriems gimnazijos direktorė bei pavaduotoja įteikė diplomus, gėles bei atminimo dovanėles. Mokiniai deklamavo eiles, dainavo dainas, grojo dūdelėmis, šoko šokius. Dvyliktokai Gytis ir Meda mažiesiems linkėjo kantriai ir ryžtingai žengti savo ateities keliu. Geriausiai besimokantys pradinukai dėkojo savo mokytojoms. Šventės pabaigoje laukė staigmena – didžiulis tortas, kurį padovanojo šventės rėmėjas Artūras Urbanavičius.