Rudenėlio takeliu

Spalio 19-28d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko edukaciniai renginiai ,,Rudenėlio takeliu“. Šventė prasidėjo išvyka į Baltrušių kaime esantį mišką. Čia vaikus pasitiko Girinukas, kuris papasakojo vaikams apie tai, kaip reikia saugoti mišką. Medžiotojas vaikus supažindino su miško gyventojais, papasakojo, kaip žvėreliams padėti  išgyventi žiemą. Po to pakvietė visus vaikus surasti pasislėpusį personažą-lapę. Visų grupių vaikams buvo skirta užduotis surasti lobį. O išvyką vainikavo bendri pietūs miško aikštelėje, kur vaikai valgė dešreles. Visą šį laikotarpį grupėse vyko edukacijos apie daržovių ir vaisių naudą sveikatai, vaikai kūrė darbelius iš gamtos gėrybių. Prie sumanymų prisijungė ir tėveliai, kurie kartu su vaikais paruošė įspūdingų eksponatų iš daržovių lauko parodai. Taip pat tęsiame tradiciją ir vėl papuošėme šviečiančiais moliūgais Moliūgų kalnelį. Smagi šventė, kuri vaikams suteikė žinių apie rudens gėrybių naudą, miško ir žvėrelių saugojimą ir sukėlė džiugių emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aušra Mailiene ir Aušra Žukauskienė