„Pyragų dienos“ akcija

Yra sakoma, kad laimės, meilės, džiaugsmo, gerumo ir kitų neapčiuopiamų dalykų išmatuoti neįmanoma… Juos galima pajusti, įkvėpti, patirti… Galbūt… Bet šiandien Jūsų visų gerumą mes ne tik jutom, bet ir matėm ir netgi laikėm rankose. Taip taip – laikėm rankose!!!

Jau kelintus metus mūsų gimnazijoje vykstanti „Pyragų dienos“ akcija kasmet įgauna vis didesnį pagreitį – norinčių parduoti ir perkančių mokinių vis daugėja, prie jų jungiasi ir tėveliai, kurie ne tik padeda pasiruošti ir pardavinėti, bet ir aktyviai reklamuoja skanėstus. Todėl visiškai nenuostabu, kad šių metų derlius – 659,31 eur, kurie Jūsų sprendimu bus pervesti organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

„Ne visi mes galime daryti didžius darbus, bet visi galime daryti mažus darbus su didele meile.“ (Motina Teresė)

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!!!

Gimnazijos mokinių taryba