Zuikių mokykloje

Lapkričio 11 d. Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos  „Ežiukų“ grupės darželinukai  pyragus kepė „Zuikių mokykloje“ Sasnavoje. Tai buvo vaikams nauja, dar nepatirta veikla, kurios metu, ne tik kepė „Zuikių“ pyragą, bet ir mokėsi skaičiuoti zuikių ausis, kurių buvo labai daug. Vaikai gamino arbatą iš vaistažolių, klausėsi istorijų, kaip atsirado „Zuikių muziejus“ ir Sasnavos miestelis.

Kol kepė cinamonu kvepiantis pyragas, vaikai žaidė linksmus ir judrius žaidimus su Zuikiene. Apžiūrėjo muziejų, kuriame yra apie 3000 zuikučių iš įvairių Lietuvos kampelių ir pasaulio šalių. Taip pat papildė muziejų dar trimis zuikučiais, kuriuos vaikai gamino namuose kartu su savo tėvais.  Namo grįžo ne tik su  puikia nuotaika, bet ir su Zuikienės lauktuvėmis – šiltu  pyrago gabalėliu ir kvapnia arbatėle.

Taip  „Ežiukų“ grupės vaikai ir tevėliai, kartu su mokytoja Irma, prisidėjo prie  gerumo akcijos Gelbėkit vaikus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irma Barušauskienė