Dienos archyvas: 2018, sausio 3

Kalėdiniai Angelai

Laukdami švenčių ir sukurdami sau mielą atmosferą gimnazijoje šiemet sulaukėme Balto Angelo apsireiškimo. Kiekvienos klasės mokiniai, nuo mažiausių iki pačių didžiausių, klasių vadovai ir mokinių tėveliai ieškojo idėjų ir kūrė angeliukus, kurie vėliau suskrido į mūsų gimnazijos I aukšto fojė.

Ši idėja kilo dailės mokytojai jau antri metai iš eilės ir jau tapo gražia tradicija. Malonu, kai patys mokiniai ar klasių vadovai užeina ir klausia apie tai, koks bus šių Kalėdų akcentas, kokiomis dekoracijomis puošime mokyklą, fojė.

Džiaugiuosi, kad mes galime džiuginti vieni kitus šiltais, mielais ir

Integruotos dailės – matematikos pamokos

Šiemet kaip niekad vyko daug įvairių integruotų dailės ir matematikos pamokų. Jas susiejome su Kalėdų laukimu ir džiaugsmu.

Penktokai kūrė Kalėdines skaičių eglutes kartu su dailės mokytoja bei su T. Narkauskiene ir D. Zdanavičiumi. Mokiniai porose piešė eglutes ir puošė žaisliukais. O žaisliukai nepaprasti – matematinės figūros, ant kurių užrašyti atliktų užduočių