Sveikuolių sveikuoliai

2017m. gruodžio 1 d. Kėdainių ‚,Ryto“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ‚,Sveikuolių sveikuoliai‘‘ II etapas.

7 – 8 kl. amžiaus grupes atstovavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų, tarp jų ir mūsų gimnazijos komanda:  8a klasės mokiniai Raidas, Gytis, Paulina, Gabrielė, Simona, klasės auklėtoja G. Pabricienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Simokaitienė.

Visa komanda atvyko gerai pasiruošusi, su geromis emocijomis ir žiniomis!

Renginys prasidėjo visų komandų paruoštais prisistatymais.  Mūsų komandos kapitonui atiteko 12 numeris, tad prisistatėme paskutiniai, bet gavome aukščiausią įvertinimą.  Konkurse buvo viena bendra užduotis mokytojams ir sveikatos specialistams (įvertinimas – aukščiausias balas),  šešios – mokiniams: užduotis žmogaus saugos tema, užduotis žalingų įpročių prevencijos tema, komandų kapitonų rungtis, praktinės užduotys sveikos gyvensenos klausimais, testas sveikos gyvensenos tematika, judėjimo užduotys).Tik Kėdainių progimnazijos, kurioje vyko renginys, moksleiviai vienoje rungtyje sugebėjo pralenkti mūsų komandą. Kaip sakoma, ir sienos padeda… Atsiimti prizų vykome į Kėdainių areną.

Mes grįžome su gera nuotaika, taure, medaliais ir 2 vieta!!! Džiaugiamės, kad gavome kelialapį į trečią etapą TRAKUOSE!!!

 

Gabrielė Didžiulytė, Simona Petraitytė, Raidas Janušauskas 8a kl.

 

Kelios akimirkos iš konkurso, Kėdainių arenos.