INTEGRUOTA ANGLŲ IR LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA

Šių metų gruodžio 19 dieną III gimnazijos klasėje vyko integruota lietuvių ir anglų kalbos pamoka „Kalėdų tradicijos Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje“.

Per pirmąją pamoką susipažinome su Kalėdų tradicijomis. Skaitydami duotus tekstus grupelėse turėjome pasižymėti atsakymus į duotus klausimus. Vienai grupei buvo angliškas tekstas, o kitai grupei buvo duotas lietuviškas tekstas. Pristatant atsakymus teko pasukti galvą, nes reikėjo ne tik klasės draugams papasakoti apie žodžio Kalėdos reikšmę, Kalėdų senelį, eglutės puošimą, tradicinius patiekalus, bet ir dėžutėje rasti tinkamus paveikslėlius.

Antrosios pamokos metu rašėme palinkėjimus draugei (-ui) lietuvių ir laišką Kalėdų seneliui anglų kalba. Perskaitę keletą laiškų ir palinkėjimų, prisiminėmė tradicinius Kūčių burtus ir bandėme nuspėti likimą liedami vašką, obuolio žievėje perskaitydami mylimųjų vardus. Pamokos pabaigą vainikavome kalėdine karaoke.

Už pamoką dėkojame nuostabioms mokytojoms: Jurgitai Svotaitei ir Inai Kirvelaitienei. Jų pastangos, idėjos ir pasiruošimas buvo puikus. Tikimės, kad ir ateityje bus dar tokių įdomių pamokų J

Linkime linksmų artėjančių švenčių.

Vienuoliktokai