Kalėdos mūsų gimnazijoje

2017 m. gruodžio 21-22 dienomis gimnazijoje vyko Kalėdų karnavalai.

Gruodžio 21 dieną vyko karnavalas I-IV gimn.kl. mokiniams „TV Kalėdos“. Mokiniai turėjo paruošti namų darbus- parodijuoti burtų keliu gautą TV laidą (pvz. „Vakaro žinios“, „Ekstrasensų mūšis“ ir kt.). Daugelis klasių paruošė video filmukus, buvo ir pasirodymų scenoje. Po namų darbų pristatymų komandų laukė užduotys. Viena iš įdomesnių- kuris klasės atstovas greičiau suvalgys duotus sausainius.

Vakaras buvo tikrai labai linksmas, dėkojame renginio vedėjoms ir organizatorėms Karolinai ir Emilijai.

Gruodžio 22 dieną vyko 5-8 klasių karnavalas „Švęsim Kalėdas kartu“. Klasės taip pat turėjo paruošti po pasirodymą, susijusį su Kalėdomis- vieni šoko, kiti dainavo, treti vaidino. Dalyvių laukė įvairios linksmos užduotys, dainų kovos, klausimynai ir t.t. Dėkojame organizatorėms ir vedėjoms Indrei, Paulai ir Kamilei.

Taip pat visą gruodžio mėnesį mokykloje veikė kalėdinės akcijos, kurių metu buvo galima aukoti knygas vaikų namams bei ėdalą gyvūnams. Fojė vyko dailės mokytojos Almos inicijuota paroda „Kalėdų angelas“, kuriai kiekviena klasė turėjo pagaminti po angelą.  Be to, gaminome dovanėles vienišiems seneliams- merginos kepė keksiukus ir juos pakavo į spalvotas dėžutes.

Dar kartą dėkojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems renginiuose ir akcijose. Gražių švenčių!

Vilma Veršylaitė IIb gimn.kl