Integruotos dailės – matematikos pamokos

Šiemet kaip niekad vyko daug įvairių integruotų dailės ir matematikos pamokų. Jas susiejome su Kalėdų laukimu ir džiaugsmu.

Penktokai kūrė Kalėdines skaičių eglutes kartu su dailės mokytoja bei su T. Narkauskiene ir D. Zdanavičiumi. Mokiniai porose piešė eglutes ir puošė žaisliukais. O žaisliukai nepaprasti – matematinės figūros, ant kurių užrašyti atliktų užduočių atsakymai.

Šeštokai kūrė Kalėdinį skaičių medį su mokytojomis A. Urboniene ir D. Vadeikiene. Mokinių apsnigti medžiai pasipuošė įvairiais žaisliukais bei dovanėlėmis, kuriuos papuošė skaičiais ir dekoravo geometriniais ornamentais.

7-8 klasių mokiniai kūrė Kalėdines žvaigždes, mokytojos A. Meištienė, D. Vadeikienė ir A. Urbonienė.  Kaip mokiniai įvardijo reflekcijoje, pamoka jiems buvo įdomi, neįprasta, kitokia, nes kūrybinėje veikloje naudojo panaudotus CD diskelius. Pirmiausiai reikėjo sukurti žvaigždės taisyklingą, simetrišką eskizą, vėliau jį perpiešti ant CD disko ir iškirpti. Mokinių sukurtomis žvaigždėmis papuošėme mokyklos interjerą, I aukšto foje.

Pamokų metu net nejutome kaip greitai prabėgo laikas. Mokiniai noriai dirbo ir džiaugėsi savo rezultatais.

Dailės mokytoja Alma Urbonienė