„Darom” forumas vyriausybėje

2018 m. kovo 8 d. Mokinių Tarybos atstovai vyko į „Darom“ forumą LR Vyriausybėje.

Mokinių ten laukė paskaitos apie aplinkos ir žmogaus vidinę ekologiją, apie šiukšles ir jų rūšiavimą, sužinojome, kuo rūšiavimas yra svarbus gamtai. Šias paskaitas skaitė aplinkosaugininkai bei „Darom“ organizacijos atstovai.

Buvome dvejose erdvėse: pirmoje, kaip ir minėjau, buvo skaitomos paskaitos apie gamtą, rūšiavimą, o antroje vyko organizacijos „Whatansu“ paskaita apie vidinę žmogaus ekologiją. Šioje paskaitoje buvo įdomu- gavome užduotis, kurias turėjome atlikti su nepažįstamais žmonėmis. Visi sutikome bent pora naujų žmonių. Pabaigoje vedėjai pasakė, jog pagal bendravimą apie kiekvieną iš mūsų daug sužinojo.

Ačiū visiems vykusiems, išvykos organizatorėms Karolinai ir Agnei, vairuotojui ir lydėjusiai mokytojai Eglei!

Organizacija „Whatansu“: whatansu.lt
Organizacija „Darom“: mesdarom.lt

Vilma Veršylaitė IIb gimn.kl.