Geriausiai besimokančių mokinių ir jų tėvų pagerbimo šventė

Darganotą kovo 9 – osios vakarą gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi geriausiai besimokančių mokinių ir jų tėvų pagerbimo šventė ,,Mes esam ir būsim, ir eisim…“  Nors oras nelepino pavasariška gaiva, tačiau gimnazijos salė buvo pilna žiūrovų bei nominantų.  Šventėje buvo apdovanojami 45 mokiniai iš  5-8 ir I – IV gimnazijos klasių. Apdovanojimus įteikė gimnazijos direktorė, pavaduotoja Aušra ir buvusi mokinė Ringailė Karvelienė. Mokiniams buvo įteikti obuoliai, kurie suskamba stebuklinga melodija rankose doro, sąžiningo ir atsakingo žmogaus. Simbolinius obuolius gamino gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojo Sigito Rinkevičiaus.  Savo sėkmės istorija dalinosi buvusi mokinė, aukso medalininkė, Valda Kriaučiūnaitė. Šventėje aidėjo subtilūs muzikos garsai. Pianinu skambino Austėja Draugelytė, akordeonu grojo Rūta Gričenaitė, fleita – Justė Gustaitytė, gitaromis – Modestas Valuckas, Radvilas Kontrimavičius, Linas Glazeris, dainavo Rugilė Ribačionkaitė. Muzikantams pagelbėjo mokytoja Aušra Urmanavičienė.  Ištrauką iš romano R. Šepetys ,,Tarp pilkų debesų“ skaitė Karolina Kinderytė. Mergaitė dalyvavo  meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape. Karoliną  paruošė mokytoja Daina Kovalčikienė.  Jau ketvirti metai šventės vedančiuoju buvo Matas Kontrimavičius. Gimnazijos šokėjai, kurių vadovė mokytoja Eglė Šeštakauskienė, dovanojo visiems šokius.  Visų geriausiai besimokančių mokinių pavardės simbolinėje knygoje atsirado metraštininko Raido Janušausko dėka. Šventės akimirkas įamžino  pavaduotojas Donatas. Kaip visada, neapsieita ir be mokytojų Almos Urbonienės, Eglės Kociuvienės bei garso režisieriaus Jono Barušausko pagalbos. Šventės pabaigoje koncertą surengė grupė ,,Kontaktas“, kurios sudėtyje –  buvę gimnazijos mokiniai. Visi susirinkusieji buvo vaišinami tortu ir kava.

Renginio nuotraukos: https://donatofoto.pixieset.com/geriausiaibesimokaniirjtvelipagerbimovent/