Pilietinės dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai”

Balandžio mėnesio 19 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje vyko pilietinės dainos festivalis “Dainuoju Lietuvai”. Į šį festivalį atvyko daug mokinių iš skirtingų mokyklų su savo parengtais pasirodymais. Šis festivalis buvo rengiamas jau antrus metus iš eilės, taigi kaip ir pernai, taip ir šiemet festivalyje dalyvavo ir mūsų-Pilviškių “Santakos” gimnazijos mokiniai. Šį kartą festivalyje pasirodė mūsų gimnazijos grupė “Sound Storm”! Grupė atliko Smokie dainą “Mexican girl”, kuri pakėlė visai publikai bei dalyviams gerą nuotaiką, todėl grupės buvo paprašyta sugroti dar kelias dainas ir po festivalio. “Sound Storm” parengė mokytoja Aušra Urmanavičienė. Viso renginio metu skambėjo gražūs merginų bei vaikinų balsai, buvo galima pastebėti, kad visos dainos iš širdies buvo skirtos Lietuvai. Festivalio pabaigoje Kybartų gimnazijos direktorius kiekvienai mokyklai įteikė saldžių dovanų.

Modestas Žukas Ib gimn. kl.