Lietuvos mokyklų apdovanojimai 2018

Balandžio 17-ąją dieną mūsų mokyklos gimnazistai vyko į Lietuvos mokyklų apdovanojimus, kurie vyko KTU Slėnyje. Jie turėjo galimybę ne tik pamatyti apdovanojimų ceremoniją, tačiau ir pabūti  konferencijoje „Action!“ bei išgirsti keturis įdomius pranešimus. Iškart po renginio atidarymo Nerijus Čepulis skaitė pranešimą, kurio pavadinimas buvo Pink Floyd dainos pavadinimas – „We don’t need no education“. Nors pavadinimas kontraversiškas, tačiau N. Čepulis papasakojo, kad labai svarbu yra gerai skaityti bei rašyti, kadangi tai teigiamai veikia mūsų mąstymą ir teigė, kad  po 50 metų žmonės vėl bus pamiršę šiuos dalykus, todėl pasaulį valdys vien raštingieji. Antrąjį pranešimą, kurio pavadinimas „Asmeniniai lyderystės iššūkiai“, skaitė Ainius Lašas. Jis pateikė pagrindinius principus, kurie padeda tapti sėkmingu žmogumi. Taip pat paaiškino, kodėl jie svarbūs ir papasakojo, kaip jis pritaikė šiuos principus savo gyvenime. Trečiojo pranešimo skaitytojas buvo Aivaras Rastenis. Jis skaitė pranešimą „Kaip susipažinti su dievais?“. Jame A. Rastenis papasakojo, kodėl svarbu pažinoti svarbius, garsius arba tiesiog paprastus žmones ir paaiškino, kaip tai padeda įsidarbinti arba tapti sėkmingu. Ketvirtojo pranešimo, „How I met my brother“, skaitytojai Tautvydas Šimanauskas ir Griedė Veitaitė.  Jie pasidalino savo istorijomis ir rekomendavo, kokių klaidų geriau nedaryti. Pertraukų metu visi konferencijos skaitytojai galėjo pabūti veiklos laisvalaikio erdvėje. Ten buvo galima išbandyti virtualią realybę, nusifotografuoti ir atsispausdinti savo nuotrauką bei daug kitų dalykų. Po konferencijos vyko Lietuvos mokyklų apdovanojimai.

Mūsų mokykla buvo nominuota net keturiose srityse: metų pagalbininko, metų pilietiškumo, metų mokytojo ir metų mokyklos.

Tarp nominacijų visi klausėsi KTU pučiamųjų orkestro bei galėjo išvysti puikius merginų šokius. Sveikiname Gitaną Pabricienę, laimėjusią metų pagalbininko nominaciją, ir Rūtą Bakūnienę,  laimėjusią metų mokytojo nominaciją! Šią dieną visi išgirdome daug įdomių minčių ir džiaugėmės savo mokyklos bendruomenės nuopelnais bei laimėjimais.

Autorius Ilona Kumpytė