2017 – 2018 m. Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas

2017 – 2018 m. Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas

2018 m. balandžio 19 – 20 d. Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017 – 2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šis konkursas ugdo vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti, stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėse. Konkurso organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos neformaliojo švietimo centras, sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, taip pat šalies savivaldybės.

Balandžio 19 d. tarp 7 – 8 klasių komandų finale varžėsi ir mūsų gimnazijos 8a klasės mokiniai Gytis, Raidas, Gabrielė, Paulina ir Simona, mokytoja G. Pabricienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Simokaitienė (šiais metais jie vieninteliai „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurso laimėtojai iš Vilkaviškio rajono mokyklų visų amžiaus grupių, kurie pateko į finalinį III – jį etapą). Komandos ir jų kapitonai varžėsi sveikatos žinių konkursuose, judriosiose estafetėse, renginio komisija ne tik vertino komandų pasirodymus, bet rinko geriausią komandų laišką draugui sveikos gyvensenos tema. Finale dalyviai rinko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ himno muziką.

Konkurso dalyviai ne tik varžėsi, bet ir dalyvavo ekskursijose bei edukaciniuose užsiėmimuose Trakų pilyje. Susipažino su Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės veiklomis, ginkluote, saugios elgsenos su ginklais taisyklėmis, kartu su kariais mankštinosi rytinėje mankštoje, mėgavosi vandens procedūromis sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“.

Konkurso dalyviai parsivežė daug sveikuoliškos patirties, geros nuotaikos ir be abejo – prizų!!!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Simokaitienė

Video čia