Konkurso „Atverk tautos lobynų gelmes“ prizininkai

Nors pradinių klasių mokiniams pasibaigė mokslo metai, bet ketvirtokai dar neskuba atostogauti. Pradinukai gegužės 24 dieną tapo Suvalkijos (Sūduvos) regiono varžytuvių nugalėtojais, o birželio 6 dieną 4 a ir 4 b klasių komanda kartu su mokytojomis Nemyra Gardauskiene, Daiva Neiberke bei Rūta Bakūniene vyko į Vilnių, kur Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“ ir „Atverk tautos lobynų gelmes“. Varžytuvėse dalyvavo 100 mokinių ir mokytojų iš visų Lietuvos etnografinių regionų. Komandoms reikėjo pristatyti savo regioną tarmiškai, pademonstruoti tautosakos paveldą ir įdomiai, originaliai ir vizualiai pristatyti savo tautinio kostiumo grožį. Taip pat reikėjo atsivežti ir pristatyti savo regionui būdingą kulinarinį paveldą. Mūsų pradinukai iškovojo antrąją vietą respublikinėse varžybose.