Kviečiame  dalyvauti Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės 2018 m. liepos 23–29 dienomis organizuojamą jaunųjų šaulių  I–II pakopos vasaros stovyklą, kuri vyks Lietuvos kariuomenės LDK Vytenio BPLB (Vytauto g. 72, Marijampolė).

Registruotis gimnazijos skaitykloje pas skaityklos vedėją Danutę Jefremovienę iki birželio 21 d., sutartį pasiimti pas kūno kultūros mokytoją Žaną Laužaitienę.

Privaloma turėti sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 079/a arba 027 – 1/a).

1. 7 dienos iki stovyklos reikia sumokėti vaiko registracijos mokestį 10,00 Eur (dešimt eurų) pervedant AB SWEDBANK a/s LT53 7300 0101 4629 4405, banko kodas BIC-HABALT22, Gavėjas – Lietuvos šaulių sąjunga. Sumokėjus netinkamą registracijos mokestį, jis nebus užskaitomas. Stovyklos dalyvio registracijos mokestis negražinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui.
  2. Išvykimas 2018 m. liepos 23 d. 10.00 val. Pilviškių autobusų stotelė, grįžimas 2018 m. liepos 29 d. iki 16.00 val. Pilviškių autobusų stotelė.
  3. Vaikas su savimi negali turėti psichoaktyvių medžiagų (rūkalų, alkoholio, narkotinių ar panašų poveikį turinčių vaistų), ginklų, pavojingų aplinkiniams daiktų, maisto produktų, saldumynų ir vaisvandenių (dalinio vidaus taisyklėse draudžiama maistą laikyti spintelėse).
  4. Atlyginti organizatoriams, kitiems fiziniams/juridiniams asmenims tyčiniams ar aplaidžiais vaiko veiksmais padarytą žalą.
  5. Neprieštarauti, kad sūnus/dukra būtų filmuojamas, fotografuojamas ar daromas jo garso ir vaizdo įrašas.
  6. Negalint vaikui vykti į stovyklą, nemažiau kaip prieš 4 darbo dienas pranešti apie vaiko neatvykimą tel. 8-699-68290 (rinktinės telefono numeris).

Būtiniausių daiktų ir tinkamų drabužių sąrašas bus pateiktas prie sutarties.