„Lietuvos gamtininkas“

Spalio 3 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode  vyko respublikinis gamtos mokslų mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 59-ąjį pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję 5–8 klasių dalyviai iš visos Lietuvos. Labai džiaugiamės,  kad net 6 mokiniai buvo pakviesti iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos. Iš viso konkurse dalyvavo 160 mokinių. Biologijos mokytojos Ritos Kazlauskienės mokomi mokiniai vyko į konkursą nesitikėdami prizinių vietų, o įgyti naujos patirties, pabendrauti su bendraminčiais.

Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo direktorius dr. Nerijus Jurkonis ir LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis.

Sėkmingiausiai atlikę užduotis,  konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti LMNŠC diplomais ir  dovanomis. Smagu pasidžiaugti: 5–6 klasių grupėje: II vieta – Rusnė Mauručaitė, III vieta – Rugilė Dailydaitė, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinės 7–8 klasių grupė: III vieta – Andrėja Barkauskaitė, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinė. Pagyrimo raštu apdovanota Fausta Mockutė, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinė.

Andrėja Barkauskaitė