Lietuvos gamtininkas

Spalio 3 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode  vyko respublikinis gamtos mokslų mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję 5–8 klasių dalyviai iš visos Lietuvos. Labai džiaugiamės,  kad net 6 mokiniai buvo pakviesti iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos. Iš viso konkurse dalyvavo 160 mokinių. Biologijos mokytojos Ritos Kazlauskienės mokomi mokiniai vyko į konkursą ne tikėdamiesi gauti prizines vietas, o įgyti naujos patirties, pabendrauti su bendraminčiais.

Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo direktorius dr. Nerijus Jurkonis ir LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis.

Sėkmingiausiai atlikę užduotis  konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti LMNŠC diplomais ir  dovanomis. Smagu pasidžiaugti laimėtomis prizinėmis vietomis: 5–6 klasių grupėje laimėta Rusnės Mauručaitės II vieta, o Rugilės Dailydaitės – III vieta, 7–8 klasių grupėje laimėta Andrėjos Barkauskaitės III vieta. Pagyrimo raštu apdovanota Fausta Mockutė, 5 klasės mokinė.

Džiaugiamės nauja patirtimi, žiniomis ir laimėtomis prizinėmis vietomis

Andrėja Barkauskaitė, 8a kl. mokinė