„Mano minties potėpiai“

Š. m. spalio 25 d. mūsų mokyklos mokinės 3b kl. Urtė Vyšniauskaitė (mokyt. Vilija Bruževičienė) ir 4a kl. Jorinta Matulevičiūtė (mokyt.Vilija Balevičienė) dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių individualios dailės raiškos kūrybinėse dirbtuvėse „Mano minties potėpiai“, kurios vyko Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje. Kūrybinių darbų parodai mokinės pristatė po vieną savo darbą, o atvykusios į kūrybines dirbtuves, piešė valandą joms patinkančia dailės raiškos technika: guašu ir pastelėmis. Kol jaunieji menininkai dirbo dirbtuvėse, mokytojos dalyvavo praktikume, kurio metu išbandė tapybą smėliu ir susikūrė originalų skirtuką smėliui. Visi kūrybinių dirbtuvių dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti progimnazijos direktorės padėkos raštais ir suvenyrais. Mokinės ir jų mokytojos grįžo pasisėmę naujų patirčių, kurias perteikė savo mokiniams ir kolegėms.

Mokytoja Vilija Bruževičienė