2018 m. spalio  17  dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi Vilkaviškio r. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė Rūta Kairienė ir policijos bičiulis – Amsis. Susitikime dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės, 1 – 4 pradinių klasių mokiniai bei jų mokytojos. Vilkaviškio r. policijos bendruomenės pareigūnė susitikimo metu vaikams  priminė saugaus eismo taisykles, pakartojo, kaip nešioti atšvaitus, kur saugiausiai pereiti gatvę ir kt. Mokiniai buvo žingeidūs, aktyviai atsakinėjo į klausimus, praktiškai parodė, kaip taisyklingai pereiti pėsčiųjų perėją,  užsidėti  atšvaistines juosteles. Už teisingus atsakymus, drąsą atliekant praktines užduotis policijos pareigūnė mokiniams dovanojo po atšvaitą.

Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų mokiniams suteikė susitikimas ir su policijos bičiuliu Amsiu. Vaikai džiaugėsi Amsio draugija  ir žadėjo, kad įsidėmės visus patarimus ir bus drausmingi keliuose bei gatvėse.