Viktorina „Valgyk sveikai – gyvenk linksmai“

Lapkričio 7 dieną penktų klasių mokiniai minėjo Europos sveikos mitybos dieną, kurios metu buvo suorganizuota viktorina sveikos mitybos ir gyvensenos tema. Renginio iniciatorė technologijų mokytoja Alma Urbonienė.

Viktorinoje dalyvavo keturios komandos, sudarytos iš penkių mokinių: „EKO“, „Vandens lašeliai“, „ACA“ ir „DJ-A“. Jos turėjo atlikti įvairias užduotis: pabaigti sveiko maisto piramidę, išspręsti testą, degustuoti įvairius produktus ir nustatyti, koks tai maisto produktas.

Taigi viktorinos kulminacija – kaipgi be nugalėtojų! Pirmą vietą laimėjo „Vandens lašeliai“, antrąją pasidalino dvi komandos: „EKO“ ir „DJ-A“, o trečią laimėjo „ACA“. Visiems viktorina suteikė daug puikių emocijų, turiningai ir naudingai praleidome laiką!

Rugilė Dailydaitė 5b kl.
Mokytoja Alma Urbonienė

nuotr. Rusnė Mauručaitė 5b kl.