Šiaurės šalių literatūros savaitė

Lapkričio 12 -16 dienomis minima Šiaurės šalių literatūros savaitė. Jos tikslas – populiarinti skaitymą, supažindinti su šiaurietiškąja literatūra, jos tradicijomis. Šiais metais pagrindinė projekto idėja – tamsiausiu metų laiku uždegti žvakes ir skaityti knygas. Taigi mes, 5 b klasės mokiniai, lapkričio 13 d. per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas keliavome į Pilviškių biblioteką ir prisijungėme prie akcijos. Pirmiausia bibliotekininkė supažindino su Skandinavijos šalimis, trumpai pristatė populiariausius rašytojus, jų kūrinius. Vėliau žvakių šviesoje skaitėme M. Gripės knygos ,,Vabalas skrenda temstant“ ištraukas. Pabaigoje bibliotekininkė noriai atsakė į mūsų užduotus klausimus apie Šiaurės šalių literatūros savaitės renginius, savo darbą, lankytojus… Džiaugiamės apsilankę miestelio bibliotekoje ir nekantraujame sugrįžti su savo pieštomis knygos iliustracijomis.

5B klasės mokiniai