,,Mažoji laboratorija“

Lapkričio 22 d. Marijampolės Mokolų progimnazijoje vyko respublikinė mokslinė – praktinė konferencija ,,Mažoji laboratorija“, skirta priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams ir jų mokiniams. Mūsų mokyklos 3b klasės mokinės Augustė Jurgelaitytė  ir Rimantė Dailydaitė pristatė stendinį pranešimą ,,Išbandymų akimirkos“ bei pademonstravo bandymą ,,Gaminame dažus“ (parengė mokyt. Vilija Bruževičienė). Būrelio ,,Mažoji laboratorija“ 4a klasės mokinės Jorinta Matulevičiūtė ir Saulė Barišauskaitė atliko bandymą kaip pasigaminti ,,Šlykštuką“ (parengė mokyt.Rūta Bakūnienė) bei pristatė stendinį pranešimą ,,Pilviškių miestelio upių užterštumo tyrimas“(mokyt. Rūta Bakūnienė, Daiva Neiberkė). Šioje konferencijoje dalyvės pasidalijo nauja patirtimi, ugdėsi  tyrinėjimo, pažinimo vertybines nuostatas, kūrybiškumą, kritinį mąstymą, sėmėsi naujų žinių ir idėjų, kurias galės panaudoti savo praktinėje veikloje.