Kūrybiniai džiaugsmai

Treti metai iš eilės mūsų gimnazijos fojė, Advento laikotarpiu, pasipuošia įvairiais Kalėdiniais akcentais. Šiais metais tradiciją pratęsė kalėdinis erdvinis žaisliukas.

Kiekviena 1 – 12 klasė turėjo pagaminti 3D žaisliuką, kuriuo puošėme mokyklos interjerą. Į šį kūrybinį darbą įsitraukė mokiniai, jų klasių vadovai bei tėveliai. Ypač aktyvūs buvo pradinių klasių mokiniai, kurie sukūrė net po kelis žaisliukus nuo savo klasės. Džiugu, kad neliko abejingos ir mokinių mamos, taip pat prisidėjo prie kūrybinių džiaugsmų.

Už kūrybingumą ir išradingumą klasės buvo apdovanotos padėka ir saldžia dovanėle.

Noriu visiems padėkoti už jūsų aktyvų dalyvavimą, kūrybinių idėjų puoselėjimą. Linkiu ir toliau kurti, o savo sukurtu grožiu dalintis su kitais.

Dailės mokytoja Alma

Vitalijos Reinartaitės nuotr.