Integruota pamoka „Spalvotosios švieselės“

Šventiniu Kalėdų laikotarpiu penktų klasių mokiniams vyko integruotos dailės-matematikos pamokos. Jas vedė matematikos mokytojos A. Meištienė, D. Vadeikienė ir dailės mokytoja A. Urbonienė.

Kūrybinėje veikloje naudojome CD diskelį, spalvotą popierių ir dažus. Panaudojome dvi meninės raiškos technikas: aplikaciją ir gratažą.  Pirmoji užduotis – iškirpti geometrines figūras, su jomis sukurti ornamentą ir apskaičiuoti figūros plotą. Antra užduotis – padengti CD diskelį juodais dažais ir išraižyti Kalėdinį motyvą. Pabaigę užduotis mokiniai suklijavo diskelius ir sukūrė po žaisliuką, kuriais papuošė pirmojo aukšto fojė.

Šis darbas reikalavo daug kruopštumo, atsakingumo bei kūrybiškumo. Mokiniai žaisliukus sukūrė labai skirtingus, nors užduotis buvo labai konkreti. Tokiu būdų mokiniai parodo savo sumanumą ir išradingumą.

Dailės mokytoja Alma