21

Kovo 21-ąją pasaulyje švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir formuoti teigiamą požiūrį į žmones su šia negalia bei jų artimuosius. Kiekvienais metais „Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija“ kviečia gyventojus kovo 21-ąją pasipuošti skirtingomis kojinėmis ir taip išreikšti palaikymą jautriai visuomenės grupei.
Šią dieną tradiciškai minėjome ir savo gimnazijoje. Skirtingomis kojinėmis pasipuošė gimnazijos darbuotojai ir mokiniai, tokiu būdu išreikšdami palaikymą Dauno sindromą turintiems žmonėms bei jų šeimos nariams, didindami toleranciją, formuodami Toliau skaityti „21“

Integruota technologijų – gyvenimo įgūdžių pamoka „Gero gyvenimo receptas“

Vasario 29 dieną, 7a klasės mokiniai kūrė gero gyvenimo receptą. Integruotoje technologijų ir gyvenimo įgūdžių pamokoje mokiniai pirmiausiai susipažino su patiekalų technologine seka, kaip kuriamas receptas į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį kuriant receptus. Antroje pamokos dalyje mokiniai turėjo Toliau skaityti „Integruota technologijų – gyvenimo įgūdžių pamoka „Gero gyvenimo receptas““