Knygos diena

Ankstyvame amžiuje labai svarbu girdėti gražią, taisyklingą suaugusiųjų kalbą, klausytis sekamų pasakų. Todėl visą savaitę, balandžio 8-12 dienomis, paminėjome tarptautinę Knygos dieną. Darželyje skatinome mokytojas, vaikučius ir tėvelius skaityti knygeles, kalbėtis apie Toliau skaityti „Knygos diena“

Nacionalinio konkurso nugalėtojos

Kovo 28 dieną, „Litexpo“ parodų ir kongreso centre vyko nacionalinio mokinių konkurso „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ baigiamasis etapas, kuriame 3b kl. mokinė „Austėja Urbanavičiūtė ir 4b kl. mokinė Smiltė Narbutaitė pristatė darbą „Achatinų gyvenimo ypatymai Lietuvoje“ ir laimėjo pirmąją vietą. Konkursą organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra (LINEŠA). „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ – tai renginys 3–8 klasių mokiniams, kuriame mažieji Lietuvos mokslininkai pristato savo atliktus gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos ar žemės ūkio mokslo sričių tiriamuosius ar Toliau skaityti „Nacionalinio konkurso nugalėtojos“

Krepšinio turnyras mokytojui Arūnui Vaitiekaičiui atminti

Kovo 30 d. Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos sporto salėje vyko, jau tradiciniu tapęs, antrasis krepšinio turnyras mokytojui Arūnui Vaitiekaičiui atminti. Jame dalyvavo keturios komandos: „Legionas“, „Suvalkietis“, „Jaunimas“ ir „ŠAK“. Turnyrui teisėjavo buvę mokytojo A. Vaitiekaičio kolegos A. Karalius ir E. Kučiauskas. Gimnazijos direktorė paskelbė varžybų pradžią ir pasidžiaugė, kad šis turnyras jau tampa tradicija. Varžybas stebėjo mokytojo A. Vaitiekaičio žmona Danutė, dukra Ugnė su šeima, kuri atvežė Toliau skaityti „Krepšinio turnyras mokytojui Arūnui Vaitiekaičiui atminti“

Mes vis augam, augam ir augam,
Mes vis bėgam takeliais linksmi,
Negalvojam, kad gyvenimas lyg atkarpa,
Nors to moko mus mokykla.

Juk nežinai, koks gyvenimas tavo,
Jis trikampis, kvadratas ar rombas?
Bet žinai, kad išmokai mąstyti taip,
Kaip norėjai išmokti gyvenimą savo tvarkyt.

Kovo 29 d. mūsų gimnazijoje vyko Toliau skaityti „“

Apkabinkime Lietuvą!

Kovo 8–osios vakarą gimnazijoje vyko tradicinė geriausiai besimokančių mokinių bei jų tėvų pagerbimo šventė „Apkabinkime Lietuvą“. Kiekvienais metais ši šventė skirta Kovo 11-osios dienai paminėti. Šiemet už pirmojo pusmečio pasiekimus apdovanoti 52 penktų–aštuntų klasių mokiniai.. Šventėje dalyvavo ypatingi svečiai – gimnazijoje dirbę mokytojai, kurie Toliau skaityti „Apkabinkime Lietuvą!“