2% parama gimnazijai

2procentai2% parama gimnazijai

Kviečiame mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus ir visus, neabejingus gimnazijos gerovei, pasinaudoti proga ir 2018 metais vėl paremti mūsų gimnaziją. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į gimnazijos sąskaitą. Prašymą paramai galima pateikti iki 2018 m. gegužės 1 d.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos nr. (kodas): 290487150
Paramos gavėjo pavadinimas: Pilviškių „Santakos“ gimnazija
Adresas: Vilniaus g. 2, Pilviškiai LT-70488, Vilkaviškio raj.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 v.3  prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais: 

PIRMAS BŪDAS. Prašymo formą galima gauti VMI (Statybininkų g.13,Vilkaviškis) arba galima atsisiųsti FR0512 v.3 (pdf formatas) (mxfd formatas)

Pildymo instrukcija (atsisiųsti)

1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el.paštą ir telefoną.

2. Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.

3. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

4. Nuneškite į Valstybinę mokesčių inspekciją adresu Statybininkų g.13,Vilkaviškis.

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 v.3  internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.2. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie gimnaziją žr. aukščiau.

Dėkojame už paramą gimnazijai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos praeitais metais. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.