Mokinių pasiekimai

• II vieta rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybose.
  • I vieta rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybose.
  • I vieta rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose (gim. 2006 m. ir jaunesnių).
  • I vieta Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių (mergaičių) zoninių kvadrato varžybose.
  • I vieta Rusnės Mauručaitės (3 klasė) rajoniniame konkurse, skirtame Jono Basanavičiaus 165-osioms gimimo metinėms, „Vaikai kuria pasakas“.
  • II vieta Akvilės Inkrataitės (3 klasė) rajoniniame konkurse, skirtame Jono Basanavičiaus 165-osioms gimimo metinėms, „Vaikai kuria pasakas“.
  • II vieta berniukų komandai rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose (gim. 2004 m. ir jaunesnių).

Lietuvos mokyklų žaidynėse 2016 2017 m.m. aktyviai dalyvauja mūsų mokyklos sportininkai

• Vasario 9 dieną mokyklos koridoriuose galėjome girdėti garsius šūksnius. Sporto salėje vyko 5-6 klasių kvadrato varžybos. Mergaičių komanda iškovojo pirmą vietą rajone. Aplenkė Marijampolės, Šakių ir  Lazdijų rajonų komandas, bei pateko į tarpzonines varžybas. Nors varžybos vyko mūsų mokykloje, kaip sakoma namų sienos nepadėjo. Mūsų komanda nugalėjo Merkinės mokyklą žaidėjus ir liko antroje vietoje. Į priekį užleido Jurbarko rajono Veliuonos mokyklos mergaites. Berniukų komanda užėmė antrą vietą rajone.
  • Mūsų mokyklos mažieji sportininkai „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose užėmė pirmąją vietą! Komanda kovos į zonines varžybas, kurios vyks Kėdainiuose.
  • Sausio 20 dieną mūsų mokyklos berniukai įrodė ką gali salės futbole!  Kybartuose žaidė komanda, kurią sudarė N. Trumpickas, E. Švabauskas, M. Miliauskas, I. Sarpalius, J. Mykolaistis, A. Šamantauskas, R. Šukys, A. Liachovskis, broliai E. ir M. Matusevičiai.  Berniukai užėmė pirmą vietą rajone.
  • Zoninėse varžybose Prienuose po baudinių sesijos mūsų mokykla nugalėjo šeimininkų komandą ir pateko į tarpzonines varžybas, kurios vyks Kauno rajone, Babtuose.
  • Pirmą kartą mūsų mokykla dalyvavo rajoninėse tinklinio varžybose. Vaikinai iškovojo pirmąją vietą ir zonoje užima trečią vietą. Varžybose, kurios vyko Jonavoje žaidė A. Kneizevičius, D. Bruožis, P. Orintas, L. Stagniūnas, T. Lukoševičius, R. Neruševičius, A. Gindrėnas, V. Adomavičius.
  • Krepšinio 3×3 vaikinų ir merginų komandos dalyvaujančios mokyklų žaidynėse ne kartą yra patekusios į finalinį etapą, o mergaitės yra tapusios Lietuvos čempionėmis.
  • Šiais metais nugalėję rajono mokyklų krepšininkus zoninėse varžybose Prienuose vaikinai užėmė pirmąją vietą, o merginos trečią. Čia mūsų komandos žaidėjams apdovanosimus įteikė Prienų „Vytauto“ komandos žaidėjai. Finaliniame etape Druskininkuose P. Orintas, A. Skučas, R. Čeikauskas  pralaimėjo Lietuvos mokyklų čempionams Plungės ir Rokiškio rajono krepšininkams ir užėmė V-VII vietą.
  • Mūsų mokyklos pradinių klasių kvadrato komanda iškovojo pirmąją vietą tarp rajonų mokyklų. Sportininkai pateko į zonines varžybas, kur rungtyniavo su Marijampolės, Prienų rajono komandomis. Pradinukams puikiai sekėsi, jie nugalėjo ir pateko į tarpzonines varžybas.