Mokinių pasiekimai

2021-2022 m.m.

  • Beatričė Kriščiūnaitė 6a – I vieta, mokinių virtualaus kūrybinių darbų konkurse „Geriausias metų dailės darbas“ (5-8 kl. grupėje)
  • Matas Petryshak IIa – III vieta, mokinių virtualaus kūrybinių darbų konkurse „Geriausias metų dailės darbas“ (9-12 kl. grupėje)
  • Monika Remeikaitė Ib – III vieta, kūrybinių darbų konkurse „Gimtoji žemė Tavęs ilgisi ir savo širdyje Tavęs didžiai pasigenda“
  • Rusnė Mauručaitė 8b – diplomantė (vertimas iš vokiečių kalbos), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Dominykas Meištas IIIa – diplomantas (vertimas iš vokiečių kalbos), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Matas Petryshak IIa – diplomantas (iliustracija), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Gytis Jančaitis IVa – diplomantas (vertimas iš vokiečių kalbos), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Marius Draugelis IIa – diplomantas (vertimas iš vokiečių kalbos), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Gabrielė Andriuškevičiūtė IIa – diplomantė (iliustracija), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Rugilė Dailydaitė 8b – diplomantė (iliustracija), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Rugilė Dailydaitė 8b – diplomantė (vertimas iš vokiečių kalbos), vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“
  • Gytis Paplauskas – I vieta tarptautinio matematikos konkurse PANGEA 2022 (antrokų grupėje)
  • Ema Kazlaitė Ib – III vieta I gimn. klasių grupėje Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiadoje
  • Rokas Šukys IIIa – III vieta III gimn. klasių grupėje Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiadoje
  • Marius Draugelis IIa – III vieta II gimn. klasių grupėje Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiadoje
  • Gimnazijos komanda – I vieta (gimnazijų tarpe) Vilkaviškio r. mokinių lenvosios atletikos pavasario kroso pirmenybėse, skirtose trenerio Vaclovo Miliausko atminimo taurei laimėti
  • Gabija Juodišiūtė ir Monika Bacevičiūtė (4a kl. komanda) – II vieta 1-4 klasių respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Luknė Dulskytė ir Smiltė Narbutaitė (2a kl. komanda) – III vieta 1-4 klasių respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Gabija Šidlauskaitė 2a – III vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (antrų) klasių mokinių anglų kalbos konkurse „A SPELLING DAY“
  • Oskaras Jonaitis 3a – II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių informacinio mąstymo konkurse „Gudri lapė“
  • Gabija Juodišiūtė 4a – II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių matematikos konkurse „Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada“
  • Lauras Lengvelis 4a – II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių matematikos konkurse „Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada“
  • Lauras Lengvelis 4a – I vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių informacinio mąstymo konkurse „Gudri lapė“
  • Meda Jonaitytė IVa – 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas už labai gerą tautosakos darbą
  • Nedas Urmanavičius 6a – III vieta Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II etape
  • Eva Astrauskaitės 6a – II vieta Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II etape
  • Mindaugas Jokūbaitis 3a – I vieta Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1-4) klasių mokinių dailyraščio konkunkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“
  • Mantas Jakilaitis 2b – I vieta Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1-4) klasių mokinių dailyraščio konkunkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“
  • Gytis Jančaitis IVa – I vieta Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje II etape
  • Airida Viltrakytė IIb – I vieta Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje II etape
  • Andrius Butė IIa – II vieta Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje II etape
  • Gytis Jančaitis IVa – I vieta 70-osios matematikos olimpiadoje II ture
  • Raidas Janušauskas IVa – III vieta 70-osios matematikos olimpiadoje II ture
  • Žilvinas Kozlovas IIIa – III vieta 70-osios matematikos olimpiadoje II ture
  • Marius Draugelis IIa – I vieta 70-osios matematikos olimpiadoje II ture
  • Ema Kazlaitė Ib – III vieta 70-osios matematikos olimpiadoje II ture
  • Gabrielė Andriuškevičiūtė IIa – II vieta 9-12 klasių grupėje Vilkaviškio vyskupijos moksleivių poetinės kūrybos konkurse „Iš tavo lūpų – į mano širdį, iš mano lūpų – į Tavo Širdį“
  • Goda Zubrickaitė 3a – II vieta 1-4 klasių grupėje Vilkaviškio vyskupijos moksleivių poetinės kūrybos konkurse „Iš tavo lūpų – į mano širdį, iš mano lūpų – į Tavo Širdį“
  • Gabija Juodišiūtė 4a – I vieta 1-4 klasių grupėje Vilkaviškio vyskupijos moksleivių poetinės kūrybos konkurse „Iš tavo lūpų – į mano širdį, iš mano lūpų – į Tavo Širdį“
  • Adomas Mockus IIIa – II vieta 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II etape
  • Marius Draugelis IIa – III vieta 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II etape
  • Meda Jonaitytė VIa – laureatė, 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse II etape
  • Marius Draugelis IIa – prizininkas globaliame micro:bit išūkyje „do you:bit“ Europos regione 15-18 amžiaus grupėje
  • Dovilė Stočkutė 5b – I vieta 300 metrų mėgime ir III vieta šuolyje į tolį Marijampolės atvirame vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionate
  • Marius Draugelis IIa – III vieta STEAM mokslų konkurse „Mūsų ekspermentas“ už darbą „Rūšiavimo tyrimas naudojant bit:TAROMATĄ“
  • Gabija Juodišiūtė, Augustė Štrimaitė, Simona Balašaitė 4a- III vieta STEAM mokslų konkurse „Mūsų ekspermentas“ už darbą „Koki vandenį mes geriame“

2020-2021 m.m.

  • Marius Draugelis Ia – I vieta 1 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių matematikos olipiados II etape
  • Vaiva Karpavičiūtė IIIa – III vieta 4 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių matematikos olipiados II etape
  • Gytis Jančaitis IIIa – I vieta 3 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių matematikos olipiados II etape
  • Paula Išganaitytė IVb – II vieta 4 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių matematikos olipiados II etape
  • Arnoldas Janušauskas IVb – III vieta 4 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape
  • Adomas Mockus IIa – III vieta 2 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape
  • Tomas Astrauskas IVa – I vieta 4 gimn. klasių mokinių grupėje, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-10 kl.) antrajame (rajono) etape
  • Andrėja Barkauskaitė IIa – I vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-10 kl.) antrajame (rajono) etape
  • Rugilė Ribačionkaitė IVa – I vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (11-12 kl.) antrajame (rajono) etape
  • Gytis Jančaitis IIIa – II vieta, Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje II etape
  • Rugilė Dainauskaitė IVa – III vieta, Lietuvos mokinių dailės olimpiados, (8-12 kl.) II etape
  • Andrius Butė Ia – I vieta, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados, konstrukcinių medžiagų programos (9-10 kl.) II etape
  • Elada Rimkevičiūtė IIb – II vieta, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados, tekstilės programos (9-10 kl.) II etape
  • Mėja Dailidaitė 7b – III vieta, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados, tkstilės programos (7-8 kl.) II etape
  • Dominykas Meištas IIa – nugalėtojas-diplomantas, 2021 m. vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ (iš vokiečių kalbos teksto vertimo)
  • Vanesa Bendaravičiūtė IIa – nugalėtoja-diplomantė, 2021 m. vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ (iš vokiečių kalbos teksto vertimo)
  • Marius Draugelis Ia – nugalėtojas-diplomantas, 2021 m. vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ (iš vokiečių kalbos teksto vertimo)
  • Rusnė Mauručaitė 7b – II vieta , biologijos olimpiada (II etapas)
  • Joris Ribačionka 8b – II vieta , biologijos olimpiada (II etapas)
  • Oskaras Jonaitis 2a – I vieta Lietuvoje, „Kengūra“ konkurse 2 kl. (Nykštukų grupėje)
  • Viltė Lyderytė 3a – I vieta, piešinių konkurse „Esu saugus“ (pradinių mokyklų mokinių grupėje)
  • Gabija Juodišiūtė 3a – II vieta, piešinių konkurse „Esu saugus“ (pradinių mokyklų mokinių grupėje)
  • Lauris Lengvelis 3a – III vieta, piešinių konkurse „Esu saugus“ (pradinių mokyklų mokinių grupėje)
  • Viltė Lyderytė 3a – III vieta, piešinių konkurse „Esu saugus“ (pradinių mokyklų mokinių grupėje)
  • Marius Draugelis Ia – II vieta, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje II etape
  • Adomas Mockus IIa – I vieta, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje II etape
  • Arnoldas Janušauskas IVb – II vieta, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II etape
  • Adomas Mockus IIa – III vieta, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II etape
  • Marius Draugelis Ia – II vieta, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje II etape
  • Smiltė Povilaitytė 3b – nugalėtoja, Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Saugesnis internetas: draugiškas internetas.lt III“ piešinių konkurse „INTERNETAS!“
  • Lauras Lengvelis 3a – I vieta, respublikiniame 1-4 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Edvardas Zubrickas 3b – I vieta, respublikiniame 1-4 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Vincentas Valiukas (2kl.) – III vieta, respublikiniame 1-4 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Oskaras Jonaitis (2kl.) – III vieta, respublikiniame 1-4 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“
  • Barbora Barušauskaitė (Skruzdėliukų gr.) – III vieta, respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų konkurse „Eko mada“
  • Rugilė Dainauskaitė IVa – laureatė atviruko – laiško konkursas „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi“
  • Monika Remeikaitė 8b – II vieta, Vilkaviškio rajono mokinių kūrybinių darbų konkurse „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“
  • Elinga Stankevičiūtė 8a – III vieta, Vilkaviškio rajono mokinių kūrybinių darbų konkurse „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“
  • Rugilė Dainauskaitė IVa – laureatė, dainų iliustracijų konkursas, Europos kalbų dienai
  • Arnas Narbutas 3a kl., Smiltė Povilaitytė 3b kl. – I laipsnio diplomai Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Kotryna Bilinskaitė 4a –  II laipsnio diplomas Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Matas Stackevičius 4b – III laipsnio diplomas Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Marius Draugelis Ia – Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus pagyrimo raštas už gerą užduočių atlikimą 12-ojoje Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje

2018-2019 m.m.

  • Rugilė Dailydaitė 5b – I vieta, Eitvydas Sarpalius 6a – III vieta, Marius Draugelis 7a – I vieta Vilkaviškio r. 5-8 kl. mokinių matematikos čempionatas
  • Rusnė Mauručaitė 5b – I vieta, Linas Glazeris IIb gimn. kl. – III vieta Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (II etapas)
  • Gimnazijos instrumentinis ansamblis (A. Steponavičius, L. Glazeris, R Kontrimavičius, B. Kučinskas, J. Gudonis, M. Žukas) giesmių konkurso CONTATE DOMINO CANTICUM NOVUM laureatai
  • Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – I vieta, Paula Išganaitytė IIb gimn. kl. – III vieta biologijos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – I vieta, Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – III vieta chemijos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – II vieta, Paula Išganaitytė IIb himn. kl. – II vieta, Gabrielė Draugelytė IVa gimn. kl. Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – III vieta geografijos olimpiadoje (II etapas)
  • Elada Rinkevičiūtė 8kl – II vieta, Andrius Butė 7 kl. – II vieta, Martynas Matukynas IIIb gimn. kl. – II vieta Vilkaviškio r. technologijų olimpiadoje „Mano Laiškas rytojui“
  • Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – II vieta Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje (II etapas)