Mokinių pasiekimai

2020-2021 m.m.

• Rugilė Dainauskaitė IVa – laureatė atviruko – laiško konkursas „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi“
  • Monika Remeikaitė 8b – II vieta, Vilkaviškio rajono mokinių kūrybinių darbų konkurse „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“
  • Elinga Stankevičiūtė 8a – III vieta, Vilkaviškio rajono mokinių kūrybinių darbų konkurse „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“
  • Rugilė Dainauskaitė IVa – laureatė, dainų iliustracijų konkursas, Europos kalbų dienai
  • Arnas Narbutas 3a kl., Smiltė Povilaitytė 3b kl. – I laipsnio diplomai Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Kotryna Bilinskaitė 4a –  II laipsnio diplomas Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Matas Stackevičius 4b – III laipsnio diplomas Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2020“
  • Marius Draugelis Ia – Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus pagyrimo raštas už gerą užduočių atlikimą 12-ojoje Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje

2018-2019 m.m.

• Rugilė Dailydaitė 5b – I vieta, Eitvydas Sarpalius 6a – III vieta, Marius Draugelis 7a – I vieta Vilkaviškio r. 5-8 kl. mokinių matematikos čempionatas
  • Rusnė Mauručaitė 5b – I vieta, Linas Glazeris IIb gimn. kl. – III vieta Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (II etapas)
  • Gimnazijos instrumentinis ansamblis (A. Steponavičius, L. Glazeris, R Kontrimavičius, B. Kučinskas, J. Gudonis, M. Žukas) giesmių konkurso CONTATE DOMINO CANTICUM NOVUM laureatai
  • Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – I vieta, Paula Išganaitytė IIb gimn. kl. – III vieta biologijos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – I vieta, Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – III vieta chemijos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – II vieta, Paula Išganaitytė IIb himn. kl. – II vieta, Gabrielė Draugelytė IVa gimn. kl. Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje (II etapas)
  • Gytis Jančaitis Ia gimn. kl. – III vieta geografijos olimpiadoje (II etapas)
  • Elada Rinkevičiūtė 8kl – II vieta, Andrius Butė 7 kl. – II vieta, Martynas Matukynas IIIb gimn. kl. – II vieta Vilkaviškio r. technologijų olimpiadoje „Mano Laiškas rytojui“
  • Arnoldas Janušauskas IIb gimn. kl. – II vieta Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje (II etapas)