Mokinių pasiekimai

2023-2024 m.m.

• Armandas Majauskas (7b) – III vieta, anglų kalbos rajoniniame konkurse 7-8 klasių mokiniams „Language Odyssey: Navigating the World Through English“ („Kalbų odisėja: keliauk per pasaulį su anglų kalba“)
  • Milda Melnikaitė (8a) – III vieta, anglų kalbos rajoniniame konkurse 7-8 klasių mokiniams „Language Odyssey: Navigating the World Through English“ („Kalbų odisėja: keliauk per pasaulį su anglų kalba“)
  • Airida Viltrakytė (IVa) – I vieta, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tekstilės bei gaminių dizaino programos (11-12 kl.) II etape
  • Gabija Kasiliauskaitė (7a) – II vieta, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tekstilės bei gaminių dizaino programos (9-10 kl.) II etape
  • Gimnazijos komanda – II vieta, Vilkaviškio r savivaldybės mokyklų žaidynių šachamatų varžybose (mokinių, gim 2013 m. ir jaunesnių tarpe)
  • Indrė Mauricaitė (4b) – II vieta, Vilkaviškio r savivaldybės mokyklų žaidynių šachamatų varžybose (mokinių, gim 2013 m. ir jaunesnių tarpe)
  • Adas Sabaliauskas (3a) – II vieta, Vilkaviškio r savivaldybės mokyklų žaidynių šachamatų varžybose (mokinių, gim 2013 m. ir jaunesnių tarpe)
  • Smiltė Balašaitė (3a) – II vieta, Vilkaviškio r savivaldybės mokyklų žaidynių šachamatų varžybose (mokinių, gim 2013 m. ir jaunesnių tarpe)
  • Mėja Latvinskaitė (7b) – laureatė, Religinės literatūros skaitovų konkurse „VERBA MEA AURIBUS PERCIPE, DOMINE“ („Išgirsk mano žodžius, Viešpatie“)
  • Evelina Ambruževičiūtė (IIb) – II vieta Vilkaviškio vyskupijos moksleivių poetinės ir prozos kūrybos konkurse „Iš Tavo lūpų – į mano širdį, iš mano lūpų – į Tavo Širdį“ I-IV gimn. klasių grupėje, kūrybos formoje – poezija, su eilėraščiu „Aukščiausiojo meilė“
  • Austėja Urbanavičiūtė (3b) – II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“
  • Luknė Jurgelaitytė (1a) – II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“
  • Elita Akelytė (2b) – III vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“
  • Gimnazijos mokinių komanda (3-4 kl.) – II vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių (gimusių 2013 m. ir jaunesnių) finalinėse kvadrato varžybose
  • Ignas Mykolaitis (8a) – III vieta (8 kl. tarpe) Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiadoje „Gaublys“
  • Marius Vasiliauskas (IIb gimn.) – III vieta, 72-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Savivaldybės etape
  • Nojus Šukys (Ib gimn.) – II vieta, 71-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Savivaldybės etape
  • Marius Draugelis (IVa gimn.) – II vieta, 71-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Savivaldybės etape
  • Nojus Šukys (Ib gimn.) – I vieta, 62-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Savivaldybės etape
  • Kristupas Šukys (1a) – I vieta, Vilkaviškio švietimo įstaigų 2023 m. šachamtų pirmenybių finaliniame turnyre (1-2 kl. grupėje)
  • Smiltė Balašaitė (3a) – III vieta, Vilkaviškio švietimo įstaigų 2023 m. šachamtų pirmenybių finaliniame turnyre (3-4 kl. grupėje)
  • Gytis Paplauskas (4b) – II vieta, Vilkaviškio švietimo įstaigų 2023 m. šachamtų pirmenybių finaliniame turnyre (3-4 kl. grupėje)
  • Gimnazijos mokinių komanda – I vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių gim. 2013 m. ir jaunesnių, zoninėse kvadrato varžybose
  • Gytis Paplauskas (4b) – I vieta, respublikiniame konkurse „Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą“
  • Indrė Mauricaitė (4b) – II vieta, respublikiniame konkurse „Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą“
  • Marius Vasiliauskas (IIb gimn. kl.) – I vieta, 35-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape
  • Marius Draugelis (IVa gimn. kl.) – II vieta, 35-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape
  • Gimnazijos ugdytinių komanda – II vieta, Respublikiniame priešmokykliniame amžiaus ugdytinių konkurse-viktorinoje „Gyvenk sveikai“
  • Gimnazijos komanda – I vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių zoninėse kvadrato varžybose
  • Indrė Mauricaitė (4b) – I vieta, IV respublikiniame muzikos konkurse „Muzika kitaip – 2023″
  • Milita Dailidaitė (4b) – III vieta, IV respublikiniame muzikos konkurse „Muzika kitaip – 2023″
  • Gimnazijos mokinių komanda – I vieta, Vilkaviškio r. savivaldybės mokyklos žaidynių kvadrato varžybose (mokinių, gim. 2013 m. ir jaunesnių)
  • Gimnazijos mokinių komanda (Mykolas Aleksas, Eimantas Kasiliauskas, Lauras Lengvelis, Austė Gudiškytė) – II vieta, Respublikinėse Rumšiškių Antano Baranausko Jaunųjų matematikų komandų varžytuvėse 5-6 klasių mokinių amžiaus grupėje
  • Gimnazijos mokinių komanda – II vieta, mokinių viktorinoje „Daug žinosi – su pavojumi susidorosi“ (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Vilkaviškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba)
  • Barbora Barušauskaitė – III vieta, Respublikiniame kūrybinių darbų konkurse – parodoje „Jausmai ir emocijos gamtoje“

2022-2023 m.m.

2021-2022 m.m.