Šachmatų turnyras

Kovo 9 d. vyko 1-4 klasių mokinių šachmatų turnyras, skirtas Kovo 11 – osios dienai paminėti. Iš viso turnyre dalyvavo 16 mokinių. Visi šachmatininkai žaidė vienoje grupėje su atskirų amžiaus grupių įskaita.

Turnyro absoliutus nugalėtojas – 4a klasės mokinys Adas Kriščiūnas. Jis iškovojo taurę ir I-ąją vietą tarp 3-4 klasės mokinių. II – ąją vietą – 4a klasės mokinys Šarūnas Damidavičius, III – iąją vietą – 3a klasės mokinys Oskaras Jonaitis.

1-2 klasių tarpe I – ąją vietą iškovojo 2b klasės mokinys Gytis Paplauskas, II – ąją vietą – 2b klasės mokinė Indrė Mauricaitė ir III – iąją vietą – 1a klasės mokinė Eva Dereškevičiūtė. Jie apdovanoti medaliais, o visiems dalyviams įteikti diplomai.

Dėkojame turnyro rėmėjams –  Vilkaviškio šachmatų klubui „Širvinta“, VSAT Pagėgių pasienio rinktinei.

Būrelio „Mažieji šachmatininkai“ vadovė Laima Kazlienė