Šiaurės šalių literatūros savaitė dailėje

Lapkričio mėnesį gimnazijoje organizavome Šiaurės šalių literatūros savaitę, kurios metu per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas su 5-8 klasių  mokiniais skaitėme Malin Kivela ir Martin Glaz Serup „Jei sutiktum lokį“ bei Patrik Svensson kūrinio „Apie ungurius ir žmones. Mįslingiausios pasaulio žuvies istorija“ ištraukas. Gimnazistai ne tik Toliau skaityti „Šiaurės šalių literatūros savaitė dailėje“

„Foto-magijos laboratorija“

Gruodžio 7 d. gimnazijoje 8 klasės mokiniams vyko „Foto-magijos laboratorija“. Edukacijos metu mokytoja supažindino su cianopatijos metodu. Tai yra paprastas ir nebrangus foto-spausdinimo būdas, kurio metu naudojama ultravioletinė (saulės) šviesa. Mokiniai turėjo galimybę ant specialia medžiaga

padengto popieriaus iš augalų susikomponuoti atvirutę, ją paveikti ultravioletiniais spinduliais ir išryškinti. Taip gimė nuostabūs, ryškios mėlynos spalvos darbai, kuriais galėsime nustebinti savo artimuosius ar draugus artėjančių švenčių proga.

mokytoja Jurgita S.