Vaikų vasaros poilsio stovykla „Kelionės, sportas, draugystė 16“

Šie mokslo metai jau pasibaigė. Vasariški nuotykiai gimnazijos 35 pradinių klasių mokiniams prasidėjo vasaros poilsio stovykloje „Kelionės, sportas, draugystė 16“. Stovyklautojų laukė pačios įdomiausios veiklos: gamtos tyrinėjimas, meniškumo ugdymas, pažintinės ekskursijos, sportinės ir kūrybinės varžybos. Stovykla vyko 5 dienas. Stovyklos vadovai stengėsi, kad vaikai stovykloje pailsėtų, praplėstų akiratį, bendrautų ir patirtų džiaugsmingų nuotykių. O nuotykių ir įspūdžių buvo daug! Pirmąją stovyklos dieną stovyklautojai pajudėjo link Šakių rajone esančio Simokų miško ir „medžiojo“ šiukšles. Po talkos visi stovyklautojai buvo vaišinami miške virta sriuba. Antrąją stovyklos dieną mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Šakių cirke. Stovyklautojai dalyvavo edukacinėje cirko programoje. Trečioji stovyklos diena buvo skirta pažintinei veiklai. Mažieji stovyklautojai lankėsi dr. Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabalių kaime ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Kai žemę puošia ąžuolai“. Ketvirtąją stovyklos dieną vaikai dalyvavo elektronikos, menų užsiėmimuose. Kiekvienas stovyklautojas pasigamino po šviečiantį raktų pakabuką – „žibuką“, mokėsi jungti elektros grandinę, susipažino su lazerinėmis staklėmis, sužinojo, kas yra mechatronika. Penktąją stovyklos dieną stovyklautojai išvyko į Marijampolės kino teatrą „Spindulys“ ir  stebėjo vieną iš naujausių animacinių filmukų.  Vaikų vasaros poilsio stovyklos – pats geriausias laikas susipažinti su naujais draugais, tobulinti savo jau turimus ar naujus talentus. Smagu, kad vaikų vasaros poilsio stovykla „Kelionės, sportas, draugystė 16“ gimnazijoje vyksta jau ne pirmi ir, tikėkimės, ne paskutiniai metai.