Istorijos – literatūros pamoka

Vasario 2 d. I a, b ir II b gimnazijos klasės mokiniai svečiavosi Vilkaviškio S. Nėries pagrindinėje mokykloje, kur vyko netradicinė istorijos – literatūros pamoka ,,Tik nepamiršk savo vardo…“, kuri buvo skirta paminėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos V. Kriščiūnienės režisuotoje kompozicijoje mokiniai ir mokytojai pasakojo Holokaustą išgyvenusių žydų istorijas, atskleidė, ką žmonės patyrė šiuo siaubingu metu, kiek kančių bei pažeminimų jiems reikėjo iškęsti. Po pasirodymo visi turėjome galimybę apžiūrėti ir mokykloje rodomą parodą. Dėkojame visai Vilkaviškio S. Nėries pagrindinės mokyklos bendruomenei už kvietimą ir galimybę mokytis kitaip. Taip pat džiaugiamės savo mokiniais, kurie atidžiai klausė pamokos medžiagos, buvo empatiški ir smalsūs.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Svotaitė ir istorijos mokytoja N. Surdokienė