Šachmatų pirmenybės

Vasario 5 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko rajono švietimo įstaigų mokinių greitųjų šachmatų pirmenybės. Dalyvavo 2–4 klasių mokiniai, t.y. Adas Kriščiūnas, Mykolas Dumčius ir Lauras Lengvelis iš 2a kl., Kotryna Bilinskaitė iš 3a kl., Beatričė Kriščiūnaitė iš 4a, Urtė Vyšniauskaitė ir Deimantas Bagdzevičius iš 4 b kl. bei IIIb gimn. kl. mokinys – Linas Glazeris. Visi šachmatininkai žaidė vienoje grupėje su 6 amžiaus grupių įskaita (1-2 kl., 3-4 kl., 5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl., 11-12 kl.). 1–2 klasių grupėje II-ąją vietą iškovojo Adas Kriščiūnas (2a kl.),  3–4 klasių grupėje III-ąją vietą iškovojo Deimantas Bagdzevičius (4b kl.) ir III–IV gimn. kl. grupėje I-ąją vietą iškovojo Linas Glazeris. Jie apdovanoti medaliais.