Vasario 28 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazijos 1-4 ir 5-8 klasių komandos dalyvavo Informiko žinių forume Kaune, kurį organizavo Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto ir Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija. Forumo tikslas – skatinti mokinius dalyvauti IT renginiuose, lavinti savo kompiuterinius įgūdžius, plėtoti kūrybiškumą, o kartu burti IT taikančius mokytojus patirties dalinimuisi bei kvalifikacijos kėlimui.

1-4 klasių komandoje buvo Lauras Lengvelis (2 a kl.)  ir Gitanas Šėporaitis (2 b kl.). Berniukams pagelbėjo mokytojos Daiva Neiberkė ir Rūta Bakūnienė. Antrokai Scratch programoje pristatė savo kūrybinį darbą „Skaitome kitaip“. 5-8 klasių komandoje buvo merginos iš 7 b klasės: Augustė Dailidaitė, Ugnė Žitkauskaitė ir Deimilė Deltuvaitė.  Merginos pristatė savo sukurtą žaislą su Micro:bit ir elektronikos priemonėmis. Mokines konsultavo mokytojas Donatas Zdanavičius. Mokiniai gavo KTU padėkas už originalius savo darbų pristatymus.

Pasisėmę patirties ir žinių mokiniai tobulins savo programavimo įgūdžius, plėtos kūrybiškumą naudodami IT.