Pirmyn į penktą klasę!

Birželio 7 d. ketvirtokams pamokos vyko gimnazijos kiemelyje. Integruotose lietuvių kalbos, matematikos bei pasaulio pažinimo pamokose dalyvavo daugybė svečių: gimnazijos direktorė bei jos pavaduotojas ugdymui, muzikos ir šokių mokytojos, būsimos klasių auklėtojos, mokinių tėveliai, seneliai bei broliai ir seserys. Integruotos dienos tema – Pirmyn į penktą klasę. Pamokose aktyviai dalyvavo visi susirinkusieji: atsakinėjo į klausimus, dainavo dainas, piešė, šoko, vertino ir įsivertino savo veiklą. Po ilgosios pertraukos fizinio ugdymo pamokos vyko kitoje aplinkoje – miške. Čia mokiniai bei jų tėveliai dalyvavo orientacinėse varžybose, žaidė žaidimus.

Ketvirtokų mokytojos nuoširdžiai dėkoja mokinių tėvams už tikėjimą ir pasitikėjimą auginat  ateities žmones, už gražius žodžius, gėles, staigmenas, papuoštas klases, šventės dekoracijas, linksmąją pandą, aktyvų dalyvavimą, sočius visų dalyvių ,,pilvukus“, nuoširdumą ir gerą nuotaiką.