Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą

2022-12-14 Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinėje mokykloje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės pradinių (3-4 kl.) ir pagrindinio ugdymo (5-6 kl.) mokinių konkursas „Mokomės matematikos pagal Prano Mašioto kūrybą“. Netradiciškai buvo paminėtos Prano Mašioto 159-osios gimimo metinės: mokiniai buvo supažindinti su jo kūryba, kūrė tekstinius uždavinius pagal pasirinktą kūrinį, o II-ame konkurso etape – sprendė kitų sukurtus tekstinius uždavinius pagal šio autoriaus kūrybą. Mokiniai klausėsi Vinco Kudirkos muziejaus edukatoriaus Aurimo pasakojimo apie vaikų rašytojo, matematiko nuopelnus Lietuvai, stebėjo Vilkaviškio VJC dramos būrelio spektaklį. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos 3b klasės mokiniai, kuriuos lydėjo sėkmė. Trečiokų tarpe Gytis Paplauskas laimėjo I-ąją vietą, o Indrė Mauricaitė – II -ąją vietą.

Pradinio ugdymo mokytoja Vilija Bruževičienė