MOKINIŲ DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO INICIATYVŲ ATRANKA

Tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, burti mokinių ir mokyklos bendruomenę, didinti mokinių įtraukimą į sprendimų priėmimo procesus.

Kviečiame 2–5 mokinių komandas teikti projektų idėjų pasiūlymus. Reikalavimai projektų idėjoms:

• Projektai turi būti skirti visai gimnazijos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas, ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas ir pan.).
  • Projekto veiklomis sukurtas rezultatas turi nereikalauti išlaikymo išlaidų.
  • Projekto idėjos pasiūlyme pateiktas išlaidų pagrįstumas yra realus, skirtas projekto rezultatams pasiekti.
  • Projekto veiklomis sukurti rezultatai nebus naudojami komerciniais tikslais ir negeneruos pajamų.
  • Viena mokinių grupė gali pateikti tik vieną idėjos pasiūlymą.
  • Mokiniai turi teisę projekto idėjos pasiūlymą atsiimti bet kuriuo metu iki viešosios atrankos paskelbimo pradžios.

Projektų idėjų pateikimo laikas: nuo 2023 m. rugsėjo 15 d. iki 2023 m. rugsėjo 29 d.

Projektų idėjų pateikimo forma pateikiama Toliau skaityti „MOKINIŲ DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO INICIATYVŲ ATRANKA“

Žydų genocido atminimo diena

Rugsėjo 11 dieną Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniai dalyvavo žydų genocido atminimo dienoje, kuri vyko Baltrušių žydų kapinėse, Šakių r.  Prisimenant Holokausto aukas prie paminklo buvo uždegtos žvakės ir padėti akmenėliai. Po minėjo svečiai ir mokiniai vyko į gimnaziją, kur stebėjo Zeev Goldberg filmą „Mano seneliai iš Toliau skaityti „Žydų genocido atminimo diena“