Matematikos komandinės varžytuvės

2023 m. lapkričio 17 d., Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje, vyko respublikinės matematikos komandinės varžytuvės. Gimnazijai atstovavo Austė Gudiškytė, Lauras Lengvelis, Mykolas Aleksa ir Eimantas Kasiliauskas. Mokiniai pademonstravo puikius matematinius gebėjimus ir savo amžiaus grupėje (5-6 klasių) užėmė antrąją vietą. Renginio pradžioje organizatoriai pasveikino visas mokinių komandas bei linkėjo įdomių uždavinių ir susikaupimo. Varžytuvių eigoje dalyviai turėjo išspręsti 8 įvairių temų uždavinius, kuriuose mokiniams kaip reikiant teko pasukti galvas ir ieškoti pačių neįtikėčiausių sprendimo būdų. Po varžytuvių jaunieji  gimnazistai galėjo šiek tiek atsikvėpti ir susipažinti su kitų komandų atstovais taip pat neįprastai – žaidžiant susipažinimo žaidimus. Renginio pabaigoje vyko apdovanojimų ceremonija, po kurios moksleiviai džiaugėsi pasiektu rezultatu, aptarė savo sėkmę, klaidas ir įspūdžius.

Mokytojas Andrius Štrimaitis